شبکه تلویزیونی المنار

شبکه تلویزیونی المنار

عمومی
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
پخش زنده : شبکه تلویزیونی المنار

سوالات متداول

چرا بعضی از پخش زنده ها صدا ندارند؟

نجوا تیوی مرجع پخش مستقیم مراسمات است ، اگر پخش زنده ای صدا یا تصویر ندارد مشکل از طرف ارسال کننده است .

آیا کاربران هم میتوانند فیلم درخواست کنند ؟

بله ، امکان پذیر است | ابتدا در سایت ثبت نام کنید در پنل کاربری گزینه ای برای شما باز میشود اونجا میتوانید فیلم های که دوست دارید درخواست کنید . ( نجوا تیوی هروز از ساعت 12 الی 18 بروز رسانی میشود . )

آیا میتوانیم هیئت در نجوا تیوی ثبت کنیم ؟

بله ، نجوا تیوی دارای سرور های قوی میباشد . شما میتوانید از طریق پنل کاربری برای ما درخواست ( پخش زنده ) ثبت کنید. ( همکاری نجوا تیوی با وب سایت تکیه ! )

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.

شبکه تلویزیونی المنار

 

المنار یک کانال رسانه ای عمومی است که یک شرکت سهامی لبنانی ثبت شده است و دارای مجوزهای قانونی مورد نیاز بر اساس قوانین قابل اجرا است. پخش در اولین روز ماه مبارک رمضان سال ۲۰۱۴. از جمله شعارهایی که برای خود اتخاذ کرد، کانال «عرب و مسلمانان» است.

بر اساس چشم انداز ما، المنار در سال های آتی کانال پیشرو در همگامی با حوادث داغ منطقه عربی به ویژه مسئله فلسطین و حمایت از مردم فلسطین در حقوق دزدیده شده با تمرکز بر رویارویی خواهد بود. پروژه های تهاجم، استبداد و اشغال و ابزار آنها.

المنار یک کانال رسانه ای است که در موارد زیر فعالیت می کند:

– توجه به مسائل مستضعفان و بسیج ملت در مقابله با استکبار و پروژه صهیونیستی آن و مقابله با تکفیری ها.

از بدو پیدایش، خط مشخصی برای خود ترسیم کرده است که نشان دهنده نبض خیابان و ملت و مسائل محوری و عادلانه آن است که در راس آنها مسئله فلسطین است.

– همگامی با پیروزی های مقاومت از دهه ۱۹۹۰، از طریق آزادی در سال ۲۰۰۰، و تا پیروزی در ژوئیه ۲۰۰۶.

مأموریت آن مبتنی بر ارزش‌های ایمانی، معرفتی، اخلاقی و حفظ کرامت انسانی است و به وحدت، گفت‌وگو، همگرایی و همکاری بین پیروان ادیان الهی و تمدن‌های بشری اهمیت لازم می‌دهد.

کار آن بر اساس در نظر گرفتن سلیقه عمومی، همگامی با توسعه فناوری و پایبندی به ارزش های حرفه ای و کد افتخار رسانه ای است.

این سازمان با اتخاذ استانداردهای حرفه‌ای رسانه‌ای در اخبار و برنامه‌های خود در چارچوب قوانین، آداب و رسوم و مقررات بین‌المللی، مطالب اطلاعاتی و شناختی خلاقانه و جذابی را ارائه می‌کند و همچنین بر اساس استانداردهای کیفی در ارزیابی هنری، رسانه‌ای و فنی است محصول، علاوه بر ارائه محتوای پیام به مردم، توسعه هویت بصری و هنری و اتخاذ تعامل با صفحه نمایش و وب سایت.

اعراب و مسلمانان همه کشورهای جهان را با گفتمانی باز و توحیدی مورد خطاب قرار می دهد، سیاست های عینی را دنبال می کند و در برخورد با وقایع از احساسات گرایی مبتذل دوری می کند.

به لطف خداوند متعال توانست در مدت کوتاهی جایگاه «پیشرو» را در فضای رسانه ای عربی به خود اختصاص دهد و با تکیه بر اعتبار و وضوح دید، مخاطبان وسیعی از بینندگان عرب را در داخل و خارج از کشور جذب کند.

المنار همچنین با چالش‌های وجودی متعددی مواجه بود که از جمله آن‌ها بود: تصمیم فرانسه برای ممنوعیت پخش آن، تصمیم آمریکا برای طبقه‌بندی المنار، و سپس جنایت جنگی اسرائیل علیه المنار در تجاوزاتش به لبنان در سال ۲۰۰۶. هنگامی که ساختمان اصلی و ایستگاه های توزیع شده در بیش از یک منطقه در کشور لبنان بمباران شد. با این حال، تیم‌های کاری اعتقاد راسخ داشتند که این شبکه را قادر می‌سازد در سخت‌ترین شرایط به پخش خود ادامه دهد و به این ترتیب بخشی از پیروزی بزرگ لبنان و الگوی استواری رسانه‌ای در برابر تروریسم صهیونیستی بود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟